З Вами і для Вас

Ми знаємо про папір усе

Каталог IMAGO вміщає широкий асортимент паперових виробів, та матеріалів пов'язаних із папером.

 • category image
  ПОЛІГРАФІЧНА ХІМІЯ IMAGO
  ПОЛІГРАФІЧНА ХІМІЯ  IMAGO
  Детальніше
 • category image
  ПАПІР
  Група ПАПІР є однією з найбільших в асортиментному ряді КОМРАНІЇ ІМАГО УКРАЇНА . Розмаїття видів паперу дає можливість забезпечити потреби наших клієнтів в повному обсязі. Можливість порізки та переробки паперової сировини забезпечує максимальний результат при використанні нашої продукції у виробничих процесах наших клієнтів. У нас Ви зможете знайти папери та картони відомих виробників.
  Детальніше
 • category image
  КАРТОН
  КОМПАНІЯ ІМАГО УКРАЇНА є постачальником різних видів картону в Україні і за кордон. В цьому розділі Ви можете найти потрібний саме Вам макулатурний картон (марка GD-2, GD-3,GT-4,CKB,UD-1,UD3) в ролях і листах, палітурний картон (Україна, Європа), а також картон з ПЕ для виробництва паперових стаканів та посуду різного гатунку та властивостей. У нас Ви можете придбати від картон під ваші потреби , наявність виробничої бази дає можливість виготовити необхідні формати під замовлення.
  Детальніше
 • category image
  ПАПКИ
  КОМПАНІЯ ІМАГО УКРАЇНА є одним із небагатьох виробників папок картонних на теренах України. Асортиментний ряд папок нашої компанії  представлений багатьма позиціями. Палітра технічних характеристик по  картону, видах замків, варіацій з фасуванням та оптимальною логістикою дає можливість нашим клієнтам забезпечити широкі  потреби їхніх покупців.
  Призначена  для зберігання документів,рефератів,іншої паперової документації.
  Детальніше
 • category image
  КАНЦЕЛЯРСЬКА ГРУПА ТОВАРІВ
  Канцелярська група товарів КОМПАНІЇ ІМАГО Україна представлена асортиментом необхідним для задоволення потреб споживачів. В дану групу входять : папір ВАТМАН , папір газетний та офсетний А4-А5 формату, папір офісний різного класу ,папір кольоровий в форматах, а також папір для заміток 9*9 мм . Дана продукція виготовляється нашими виробничими потужностями. Якість продукції , пакування та маркування забезпечує використання її в більшій мірі для продажу канцелярськими мережами та сервісного обслуговування клієнтів.
  Детальніше
 • category image
  ПАПІР ХАРЧОВИЙ, ПАКУВАЛЬНИЙ (КРАФТ,ПІДПЕРГАМЕНТ,ОБГОРТКОВИЙ)
  Група товарів  ПАПІР ХАРЧОВИЙ , ПАКУВАЛЬНИЙ  зацікавить споживачів , які широко використовують папір у різних видах  пакування , перекладання , наповнення тари , обгортання та гігієнічного збереження продуктів харчування.
  Працівники  КОМРАНІЇ  ІМАГО УКРАЇНА   максимально ефективно прокунсультують Вас  з питань підбору паперу та картону ,а також прорахують найбільш оптимальний варіант пакувального та харчового паперу .
  Детальніше
 • category image
  ПАПІР ТА КАРТОН ПЛОТЕРНИЙ НА ЛЕКАЛА
  Група ПАПІР та КАРТОН НА ЛЕКАЛА   КОМРАНІЇ ІМАГО УКРАЇНА  буде цікава споживачам швейного напрямку діяльності.
  В нашому асортименті представленні картони на лекала різної товщини, маси та форматів, а також з різними метражами намотки.
  Папір плотерний в основному форматів 1600, 1680 мм та масою 48,8-60 г/м2. Розмаїття видів паперу дає можливість  забезпечити потреби наших клієнтів в повному обсязі.
  Детальніше
 • category image
  ПОЛІГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ
  КОМПАНІЯ  ІМАГО УКРАЇНА є імпортером та  постачальником різних видів поліграфічних матеріалів ,які широко використовуються в поліграфії. В цьому розділі Ви можете знайти  кальку поліграфічну в форматі А4 та А3, матеріал палітурний (папвініл) в різній кольоровій гаммі, спирт ізопрополовий та розчинники для використання в галузях народного господарства, а також основні тріадні фарби для офсетного друку
  Детальніше

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Виготовимо індивідуальне замовлення саме під ваші потреби, точно в домовлений час.

Чого ми досягли

За час нашої роботи ми можемо презентувати наступні результати роботи

 • 24

  Роки на ринку
  Вже 24 повних роки компанія IMAGO постачає якісні товари своїм клієнтам
 • 22

  Види обладнання
  В нашому цеху ми маємо всі необхідіні види станків та інструментів, щоб виконати будь яке замовлення.
  А щоб доставити замовлення - 4 власні автомобілі.
 • 2341

  Тонн сировини переробляється щорічно
  Об'єми виробництва вражають, чи не так?
 • 309

  Постійних клієнтів
  Якість продукції та легкість співпраці. Ось чому наші клієнти завжди повертаються до нас.

ПРАЦЮЙТЕ ІЗ ЛІДЕРАМИ

Роками якісної роботи ми довели, що заслуговуємо називатись лідерами галузі. Замовляйте товари та послуги у лідерів.

Про компанію IMAGO

Вже протягом більше 20 років ми досягаємо успіхів. Почавши свій бізнес у 1992 році з невеликого кіоску з товарами першої необхідності, САВСЕРВІС виріс в глобальну національну компанію і став одним з найбільших і успішних дистрибуторів Procter&Gamble у Східній Європі. 
Ми реалізуємо свою діяльність в 20 філіях, які знаходяться в 17 областях нашої країни. Ми обслуговуємо 53 113 торгових точок. Якісну і стабільну роботу  дистрибуції забезпечує 1731 співробітник.
Своїм клієнтам ми пропонуємо більше 50 торгових марок, вироблених компанією Procter&Gamble, а також широкий асортимент інших товарів FMCG-сектора: від серветок до текстилю. І постійно прагнемо розширювати свій портфель новою якісною продукцією, необхідною українському споживачеві.
Для швидкого і якісного сервісу ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та надаємо повний спектр послуг: від збору замовлення до доставки та просування товару. 
Підтвердженням надійності нашої компанії як партнера є багаторічний досвід роботи з світовими виробниками, знання особливостей ринку, високий професіоналізм персоналу та бездоганна репутація.

Весь текст